Agjencia Zhurnal.mk

Remzia ka dalë me burrin dhe vajzën, shfaqet si një zonjë e rëndë

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është një prej këngëtareve më të ftuara të performojë në dasma e festa të tjera, përcjell ORAinfo.Së fundi, ajo ka shkuar në Tiranë dhe me vete ka marrë edhe burrin dhe vajzën.

E nga atje ka publikuar foto dhe Remzia mori gjithë vëmendjen me pamjen e saj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...