Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Renee bën bashkë Norën e Robertin

Nora e Roberti u bënë bashkë për vajzën.

Ka vite që çifti i njohur i estradës shqiptare, Robert Berisha e Nora Istrefi i kanë dhënë fund lidhjes.

Por, edhe pas ndarjes, dyshja i kanë ruajtur raportet e mira dhe kanë qenë gjithmonë të gatshëm të jenë bashkë kudo që vajza e tyre kishte ndonjë rast.

Njësoj vepruan edhe sot, kur Renee përfundoi parashkollorin dhe po bëhet gati për të filluar një etapë të re.

Roberti e Nora ishin në një vend për vajzën, për t’i dhënë përkrahjen e tyre, ashtu sikurse bën çdo prind për fëmijën.

Sa i përket anës romantike, dyshja ende nuk janë deklaruar për ndonjë lidhje të re.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...