Rënia e rrjeteve sociale – reagimi i Luana Vjollcës që ndodhej mbrëmë në Maqedoni

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, gjatë këtyre ditëve ka qenë tejet e angazhuar me pune pasi po punon në një format të ri televiziv.

Bukuroshja, e cila njëherësh është mjaft aktive në Instagram, përgjatë ditës u ka treguar fansave ndodhej në Shkup.

Sidoqoftë, ajo ka bërë një postim pas rikthimit ku ka treguar se pasi ka rregulluar punët i është rikthyer edhe Instagrami.

Luana Vjollca (Foto: Instagram)

“A po ju punon Instagrami? Sa mbarova punët unë u rregullua”, ka shkruar Vjollca që po kalon disa ditë në Maqedoni.

Megjithatë, 30-vjeçarja nuk ka zbuluar se për çfarë saktësisht bëhet fjalë e po ashtu edhe për formatin në të cilin po vjen.

Luana Vjollca (Foto: Instagram)

E njëjta ditë më parë bëri të ditur se është larguar nga Top Channel pas 15 vitesh.

Në anën tjetër, Vjollca ka premtuar se do të rikthehet shumë shpejt edhe me këngë të re.

Related posts

Dafina Zeqiri vë në pah linjat trupore në të brendshme ‘Supreme’

D V

Madonna publikon trailerin e shfaqjeve “Madame X”

D V

Little Mix mund të ndahen dhe të gjitha të nisin karriera solo pas turneut të fundit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More