Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Reperi Silento arrestohet pasi dyshohet se vrau kushëririn

Reperi i njohur, Silento, gjatë ditës së djeshme (e hënë) është arrestuar nga policia.

Një gjë e tillë vjen pasi ai dyshohet se ka qëlluar me armë kushëririn e tij, rreth një muaj më parë, shkruan Mirror.

Edhe Departamenti i Policisë së Qarkut DeKalb në Gjeorgji kishte informuar publikun e gjerë, se reperi është arrestuar.

Në rrjetin social Twitter ata shkruan: “Sot, Ricky Hawk është arrestuar pasi dyshohet për vrasjen e të afërmit Frederick Rooks.

Pas një incidenti të tillë, ende nuk është bërë i ditur motivi i reperit, për veprimin që ka bërë.

23-vjeçari, emir i vërtetë i të cilit është Richard Lamar Hawk, u bë shumë i popullarizuar në vitin 2015 me këngën “Watch Me”.

Postime të ngjashme

Rihanna dhe A $ AP Rocky qëndrojnë gjithë natën në një studio muzikore dhe dalin në orët e para të mëngjesit

D V

Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

D V

Dua Lipa publikon klipin “Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë Pop Smoke

D V

Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

D V

Rita Ora guxon dhe eksperimenton me kombinimin drastik në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

D V

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...