Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Reshje dëbore në Llogara, bllokohet aksi rrugor

Në aksin rrugor Dukat, Qafa e Llogarasë gjatë natës deri në orët e para të mëngjesit ka pasur reshje dëbore dhe ulje temperaturash.

Si pasojë është bllokuar lëvizja e automjeteve për shkak të ngricave.

Ndërkohë, automjetet borëpastruese kanë ndërhyrë për pastruar rrugët dhe bërë të mundur qarkullimin e mjeteve.

Postime të ngjashme

Muslimanët sot festojnë Fitër Bajramin

R Zh

Agjencia “Zhurnal” ua uron besimtarët mysliman festën e Fitër Bajramit

R Zh

Bamir Topi: Lulzim Basha nuk do të kishte jetë në PD nëse nuk do të kishte lidhjen me Sali Berishën

N E

Presidenti Ilir Meta uron besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit

N E

PD më 16 Maj do të mbledhë kryesinë dhe këshillin kombëtar

N E

Analizë / Përmes aderimit të Iranit në SCO, Rusia do ta realizojë ëndrrën e saj për krijimin e një OPEC-u të gazit natyrorë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...