Shqipëri

Reshje të dendura shiu në Durrës, përmbyten rrugët e qytetit (VIDEO)

Zhurnal Ads

Shirat e parë për sezonin e vjeshtës kanë sjellë përmbytje në disa qytete të Shqipërisë.

Dita e sotme ka nisur me reshje shiu me intensitet të lartë, duke shkaktuar probleme në rrugët e qytetit të Durrësit.

Si pasojë e reshjeve janë krijuar radhë të gjata automjetesh në rrugë, në pikun e lëvizjes në mëngjes.

Mjaft prindër nxitojnë drejt shkollave për të pritur fëmijët që do të mbarojnë turnin e parë, apo për të dërguar të tjerët në turnin e radhës në shkolla.

Postime të ngjashme

Veliaj dhuron plazmën/ Ndihma për të kuruar të sëmurët me Covid-19

admin

Të ardhurat dhe shpenzimet e familjeve në Shqipëri në rënie që nga viti 2018

admin

Manastirliu mesazh qytetarëve: Secili nga ne ka detyra për të përmbushur në këtë betejë, ta bëjmë maskën zakon të përditshëm

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...