Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Reshjet e dendura të shiut sjellin rënie gurësh në aksin Elbasan – Librazhd

Reshjet e shiut kanë sjellë sërish rënie gurësh në aksin Elbasan – Librazhd. Mësohet se për shkak të reshjeve intensive, gjatë natës ka pasur rënie gurësh në aksin Elbasan – Librazhd duke vështirësuar qarkullimin.

Ndërkaq një banesë në Gurabardh, e përmbytur nga përroi i Zaranikës. Para mesnatës është bllokur rruga përkohësisht tek “Kthesat Murrashit”.

Postime të ngjashme

Burri shpërthen në të qara para Infektivit: Kam nënën prej pesë ditësh brenda, s’di a ka vdekur apo është gjallë

T E

Mbërrijnë “surprizë” në Rinas 15.210 doza vaksinash Pfizer

T E

Aksident i frikshëm në Korçë, golfi bëhet copë, 4 të plagosur

T E

20 viktima dhe 764 raste të reja në Shqipëri

T E

“Shqipëria, një partner kyç për BE”/ Zgjedhjet, Borell: Kandidatët për deputetë duhet të jenë njerëz me integritet

S.B.

Shtyhet me 24 orë dërgesa e Pfizer, mbi 15 mijë dozat e vaksinave do të mbërrijnë të martën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...