Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Rexhepi: Alternativa në Qeveri, vetëm nëse oferta vlen edhe për ASH

Shkup, 25 janar, Zhurnal.mk – Deputeti i koalicionit AAA-ASH, Skender Rexhepi, në Click Plus në TV21, tha se Alternativa mund të hyjë në Qeveri vetëm nëse oferta vlen edhe për Aleancën për Shqiptarët.

Rexhepi foli edhe për rastin “Monstra” tash e tregon një LSDM që është e ngjashme me VMRO-në.

“Tash LSDM e shihte rastin “Monstra” tash e tregon një LSDM që është e ngjashme me VMRO-në. Me një politik të tillë që konsideroj se bëhet me qëllim për t’u kthyer elektorati maqedonas në favor të tyre me një qasje të tillë as me LSDM-në do e kishim të vështirë të bëjmë koalicion”, tha Skender Rexhepi në Click Plus në TV21.

#Alternativa në #Qeveri, vetëm nëse oferta vlen edhe për #AleancënPërShqiptarët, thotë Skender Rexhepi Zejdi

Posted by TV21 on Monday, January 25, 2021

Zejdi: Kishim dyshime se #LSDM e #VMRO kanë kurdisur përqindjet për shqiptarët në regjistrimin e popullsisë!

Posted by TV21 on Monday, January 25, 2021

Postime të ngjashme

Zhurnal mëson / Afaristi i mirënjohur, Argëtim Saliu kandidat për kryetar komune i koalicionit ASH – AAA për Strugë?

Bexhet Musliu

Bilall Kasami dhe gjithë funksionarët e Lëvizjes Besa bëjnë thirrje për Regjistrim të popullatës

T E

“Shtetësia”, janë paraqitur rreth 1 000 persona

T E

Hoxha: Deri më 31 mars do të prolongohet afati për blerjen e edhe 1.500 tonë duhan

Bexhet Musliu

Izraeli lider në botë, Serbia ndër të parat, ja në cilat vende kryesojnë me programet e imunizimit

T E

Arrestohen dy shtetas britanez në aeroportin e Shkupit me test PCR të falsifikuar

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...