Rezarta Shkurta publikon fotografi nga dasma me nipin e Enver Hoxhës

Rrezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha, të hënën kurorëzuan dashurinë e tyre 17 vjeçare me martesë.

 

Dasma u zhvillua në anije në bregdetin e Vlorës, ku të ftuar ishin shumë miq dhe familjarë të tyre.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, Rrezarta ka ndarë disa foto nga dita e tyre më e veçantë.

“Ma kujtojne te afermit se sa vite jemi sebashku, sepse mua me duket sikur te dashuroj nga dje, aq e pangopur jam me ty… Ti dua aq shume dhe ato 3 thinjat e reja qe te kane dale, edhe ato pak floke qe po te bien dhe ti i ke aq problem! Une ti dua… Te dua dhe kur me nevrikos… Edhe ankohesh per vonesat e mija.. Te dua per babin qe je me princeshen e shtepise tone”, ka shkruar Rrezarta.

Related posts

“Gruaja me dy fëmijë nuk t’ka hije”, çka po e kritikon Gjiko Elitën?

D V

Baby G tregon sakrificat e xhirimit të klipit “Larg”

R Zh

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shfaqen më të dashuruar se kurrë, gjatë arritjes në Festivalin e Filmit në Venecia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com