Agjencia Zhurnal.mk

Riaktivizohet Specialja, fton edhe një ish-ushtar të UÇK-së për intervistim

Sot, për t’u intervistuar atje është ftuar edhe një ish-ushtar i UCK-së nga Kishnica, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për Afrim Bytyqin, për ftesën e të cilit ka shkruajtur kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati.

“Sapo u njoftova se është ftuar nga Gjykata Speciale veterani i luftës së UÇK-së Afrim Bytyqi nga Kishnica”, ka shkruajtur Gucati.

Kujtojmë se para disa ditësh, Prokuroria e Hagës publikoi aktakuzën kundër presidentit Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, teksa e njëjta do të shqyrtohet nga gjykata për t’u konfirmuar ose rrëzuar. /Lajmi.net/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!