Rihanna dhe A $ AP Rocky qëndrojnë gjithë natën në një studio muzikore dhe dalin në orët e para të mëngjesit

Fansat e saj kanë qenë duke pritur për muzikë të re për vite me radhë nga mbretëresha e tyre dhe duket se ata së shpejti mund të marrin dëshirën e tyre. Rihanna u pa duke dalë nga një studio regjistrimi në New York City me të dashurin A $ AP Rocky në orën 9 të mëngjesit të së enjtes pasi kaloi 10 orë brenda.

 

Ndërkohë, ylli 33-vjeçar e gjeti veten duke rënë në mikrofon në një mënyrë tjetër duke trokitur në mënyrë delikate Ramona Singer në mediat sociale.

Pavarësisht se tërhoqi një natë, Rihanna arriti të shihte modën përpara duke dalë me një palë pantallona të shkurtra të gjera të bardha dhe një këmishë burrash me vija blu me përmasa të mëdha.

Ajo e shoqëroi dukjen me trajnerë të qetë me tre shirita Adidas dhe kishte flokët e saj të gjatë me onde nën një kapele jeshile. Magjistari i makijazhit u shfaq me një buzëkuq përpara se të drejtohej tek një makinë në pritje.

Thuhet se Rihanna kaloi 10 orë në studio me reperin beau A $ AP Rocky, duke mbërritur diku para mesnatës.

Ylli i hip hopit, emri i vërtetë i të cilit është Rakim Athelaston Mayers, dukej i rraskapitur ndërsa ndiqte RiRi jashtë studios.

Duke fërkuar sytë e lodhur, A $ AP u shfaq gati për të fjetur me një kostum djerse të zi dhe kapak të kuq bejsbolli.

Çifti nuk ka dhënë asnjë detaj se për cilën muzikë të re po punojnë, por kohët e fundit ata u panë duke xhiruar një video muzikore së bashku.

Rihanna, nga ana e saj, ka punuar në albumin e saj të nëntë të shumëpritur në studio.

Related posts

Evi Reçi sjell videon muzikore të këngës “Mangava Tut”

D V

“Po më vjen keq që ti nuk ushqehesh dot, me siguri s’të lë burri”, Fifi i kundërpërgjigjet ndjekëses me komentin ngacmues në Instagram

D V

Met Gala 2021: Gjithçka që duhet të dini përpara natës më të madhe të modës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com