Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rihanna festoi inaugurimin e Biden me një fotografi ku shfaqet duke hedhur thasë me mbeturina

Si shumë yje të Hollywood-it, edhe Rihanna ka festuar për inaugurimin e presidentit Joe Biden.

Të mërkurën, këngëtarja dhe mogulja e modës ndau një fotografi në rrjete sociale të realizuar me Harper’s Bazaar shatorin e kaluar.

Në imazh, Rihanna shfaqej duke mbajtur dy thasë me plehra.

Për dukjen unike, 32 vjeçarja zgjodhi një triko blu në të cilën shkruante ‘t’i jepet fund racizmit me çdo mjet të nevojshëm’ ndërsa në pjesën e poshtme mbante dantella të zeza të tejdukshme.

Ajo e kompletoi pamjen me syze dielli dhe bizhuteri diamanti, përfshirë edhe gjerdanë rreth qafës.

“Thjesht jam këtu për t’iu ndihmuar, ne e realizuam atë Joe”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Rihanna ndërkohë ka qenë një kritike e madhe e ish-presidentit Donald Trump.

Në vitin 2019, ajo deklaroi se ‘qenia njerëzore më e sëmurë mendore në Amerikë duket se është presidenti”.

Ditën e djeshme (e mërkurë) Joe Biden u betua si presidenti i ri i Amerikës dhe Kamala Harris si zëvendëspresidentja e parë grua dhe me ngjyrë.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...