Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rihanna merr komplimete të shumta nga fansat për pozat me të brendshme

Rihanna është ndër këngëtaret me famë ndërkombëtare që ka treguar sukses edhe në sferën e biznesit.

Artistja që një kohë të gjatë është duke shpenzuar energjinë në ‘Savage x Fenty’, derisa po lanson linjat e reja të të brendshmeve, shkruan Daily Mail.

32-vjeçarja në një postim në rrjetin social Instagram ka ndarë disa imazhe, me të cilat ka lënë gojëhapur mijëra fansa.

Zeshkania është parë me të brendshme të zeza, derisa përmes lëvizjeve provokuese theksonte tiparet e bujshme trupore.

Ajo merrte poza interesante para kamerës, teksa u pa duke shijuar një gotë shampanjë e edhe duke u shtrirë në krevat.

Për shkak të kohës së shpenzuar në biznesin e saj, Rihanna nuk ka lansuar asnjë album që nga viti 2016.

Kurse sa i përket jetës private, së fundmi po aludohet se ajo dhe ASAP Rocky janë në lidhje dashurie.

Postime të ngjashme

Nelly dhe e dashura Shantel Jackson ndahen pas një lidhje të gjatë

D V

Lorena Haliti dhe i dashuri i saj me pushime në Shqipëri, shoqërohet me prezantuesen Alketa Vejsiu

D V

Dafina Zeqiri nis xhirimet e videoklipit të ri

D V

Derisa po shijon pushimet në Kep Merli, Dua Lipa: Nuk dua të largohem kurrë

D V

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...