Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rihanna motivon ndjekësit e saj që të dalin në zgjedhje dhe të votojnë të martën

Të martën më 3 nëntor në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, do të zhvillohen zgjedhjet presidenciale.

Kandidati demokrat Joe Biden dhe ai republikan Donald Trump janë në një garë të ngushtë, se kush do të qeverisë për katër vitet e ardhshme.

Mes shumë thirrjeve për të dalë në zgjedhje dhe për të kryer obligimin qytetar, një motivim për ta bërë një gjë të tillë vjen edhe nga këngëtarja Rihanna.

Këngëtarja me prejardhje nga Barbadosi, ka publikuar në InstaStory një shkrim duke treguar se kanë mbetur vetëm edhe një javë deri në ditën e votimeve, teksa ka pyetur ndjekësit e saj, nëse e kanë kryer obligimin e tyre qytetar përmes formave të tjera që e mundësojnë këtë gjë të bëhet paraprakisht.

“Nuk e di se kush ka nevojë ta dëgjojë këtë, por presidenti i ardhshëm i Amrikës do të zgjidhet brenda 7 ditëve. A keni votuar ende?”, ka shkruar Rihanna në InstaStory.

Postime të ngjashme

Brenda pak ditësh publikon këngën e re, Anxhelina Hadërgjonaj me të tjera imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

S.B.

Vera Ora flet për planet e Ritës në një bisedë ‘live’ me Vjosa Osmanin: Ajo do të bëjë akoma për vendin e saj, shpresoj të shihemi së shpejti në një koncert në Kosovë

S.B.

Rina Balaj ndan një video provokuese në rrjete sociale, ndërsa njofton fansat për këngën e re “Bad Rosita”

S.B.

Afërdita Dreshaj publikon një tjetër pozë atraktive krah bashkëshortit Jakub Kindl

S.B.

Rudina Magjistari u bën apel të gjithëve: Mbani maskën, që të shijojmë verën që kemi përpara

S.B.

Nesër më 28 Janar vjen super projekti nga labeli MRM

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...