Agjencia Zhurnal.mk

Rihanna në super formë, thekson linjat e plota

Rihanna ndonëse ka kohë që nuk ka publikuar një projekt të ri muzikor, ajo ka vazhduar të jetë aktive me linjën e saj të produkteve të bukurisë.

Diva e muzikës, edhe në rrjetet sociale është mjaft aktive dhe së fundi ka realizuar disa poza mjaft joshëse.

E veshur në një fustan të gjatë me ngjyrë të kuqe, 32 vjeçarja dukej tejet seksi dhe në super formë.

Riri së fundi është akuzuar që ka shtuar shumë peshë, por ylli i muzikës lidhur me këtë ka deklaruar se po ndihet më mirë se kurrë më parë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...