Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rihanna nxit spekulime se mund të jetë pjesë e filmit “Black Panther 2”

Duket se serisë së dytë të filmit “Black Panther” do t’i shtohet edhe një personazh mjaft i popullarizuar.

Është ajo artistja e njohur, Rihanna, e cila së fundmi ka nxitur spekulime se ka pranuar rol në film, shkruan Daily Mail.

32-vjeçarja është bërë pjesë e aludimeve, pasi në një kërkim në ‘Google’, emri i saj rezulton në grupin e aktorëve.

Njëri prej komentuesve në rrjetin social Twitter shkroi: “Nuk e kam parë kurrë Rihannna duke aktruar. Si e kaloi audicionin për filmin Black Panther 2?”.

Në mesin e shumë komenteve, thuhej se ndoshta ajo do të jetë pjese e vetëm ndonjë kënge në film.

Sidoqoftë kësaj, krah Rihannas është parë edhe emri i Michael B Jordan, Winston Duke dhe jo vetëm.

Postime të ngjashme

“Love Again” nga Dua Lipa arrin 20 milionë shikime

Dafina Vidishiqi

Urimi i Kidës për Getinjon me rastin e ditëlindjes

Dafina Vidishiqi

Kendall Jenner ndan momente romantike me basketbollistin Devin Booker

Dafina Vidishiqi

E diela familjare e e Gold AG dhe bashkëshortes pranë djalit, Guerilit

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie viziton ish-bashkëshortin në apartamentin e tij

Dafina Vidishiqi

I paragjykojnë vajzën, Arbenita Ismajli iu reagon ashpër ndjekësve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...