Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rihanna po shijon lidhjen e re, fotografohet përkrah ASAP Rocky në Barbados

Duket sikur ajo tashmë ka gjetur dashurinë e jetës.

Fjala është për artisten nga Barbadosa, Rihanna, e cila ditë më parë konfirmoi lidhjen me reperin ASAP Rocky.

Këngëtarja 32 vjeçare u shfaq duke mbajtur duart në ijet e reperit (32 vjeçar) dhe madje duket sikur i dhuron një puthje.

Rihanna dukej mahnitëse si gjithmonë ndërsa tregonte këmbët me një fustan të shkurtër jeshil për ditën e aktiviteteve në ujë.

Dukjen e kompletoi me zinxhirë të shumtë ari, unaza dhe rrathë.

Rocky në anën tjetër u shfaq në veshje sportive, bluzë të bardhë e pantallona të shkurtër blu.

I njëjti po ashtu mbante një kapelë të bardhë dhe syze.

Themeluesja e “Fenty” udhëtoi drejt vendlindjes (Barbados) për të kaluar sezonin e festave me miqtë dhe familjen.

Përkundër se Rocky lindi në Harlem, ai ka lidhje familjare në Karaibe pasi babai i tij është nga Barbados.

Ndërsa Rocky lindi në Harlem, ai gjithashtu ka lidhje familjare në Karaibe pasi babai i tij është nga Barbados.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...