Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rihanna shfaqet pa makijazh, derisa tregon si të përdoren produktet ‘Fenty Beauty’

Ajo lansoi linjën për produkte te bukurisë gjatë verës që lamë pas.

Ndërkohë, gjatë ditës së djeshme (e shtunë) ajo ka publikuar një video derisa tregonte se si të përdoren produktet e saj, shkruan Daily Mail.

23-vjeçarja u shfaq në rrjetin social Instagram, ndërsa qëndronte para një pasqyre tërësisht pa makijazh.

Rihanna u tregonte fansave se edhe nëse nuk kanë gjumë të mjaftueshëm, me kremin e saj mund të duken më të kthjellët.

Ajo çka më së shumti mori vëmendje është pamja e mrekullueshme natyrale, ndërsa viheshin në fokus edhe tiparet tërheqëse të fytyrës.

Theksojmë se artistja nuk ka lansuar asnjë projekt muzikor deri më tani, që nga albumi “Anti” në vitin 2016. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...