Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rihanna shfaqet plot stil, ndërsa xhiron klipin e ri në Los Angeles

Këngëtarja e njohur, Rihanna, ka qenë duke paralajmëruar albumin e nëntë që dy vite me radhë.

Por, një realizim i këngëve nuk ka qenë i mundur deri më tani, pasi ajo ka qenë e angazhuar në biznesin e saj, shkruan Daily Mail.

Gjatë ditës së enjte, ajo është parë në Los Angeles, derisa po dilte nga vendi ku ishte duke xhiruar klipin e ri.

32-vjeçarja derisa dilte nga hoteli, ka marrë vëmendje të madhe të audiencës, pasi ishte e veshur në mënyrë unike.

Në të më shumë dominonte ngjyra e bardhë, kurse kishte edhe disa dizajnë me ngjyrë të kafe, sidomos në bluzën me dekoltenë e hapur.

Sikurse edhe në shumicën e rasteve, krijuesja e hitit “Work” mbante qafore argjendi në qafën e saj, përfshirë edhe vathë të diamantit.

Rihanan përndryshe nuk ka lansuar më asnjë projekti muzikor, që nga albumi “ANTI” në vitin 2016.

Postime të ngjashme

Halsey befasoi fansat në një njoftim që bëri rreth shtatzënisë

S.B.

Ronaldo shkeli rregullat e coronavirusit për ta dërguar Georginan në një udhëtim luksoz

S.B.

Fundjavën e fundit të janarit – Zbritje të zbritjeve në Bonatti

S.B.

Kënga “One Kiss” e Dua Lipës dhe Calvin Harris arrin 700 milionë shikime në YouTube

S.B.

Cozman reagon pas vrasjes së Albert Krasniqit: Fjalët nuk mund të përshkruajnë se si po ndihem tani

S.B.

Aktorja legjendare, Cloris Leachman ndërron jetë në moshën 94 vjeçare

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...