Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rihanna, ylli i parë që i vesh këpucët me gishta

Zhurnal Ads

Rihanna është e para nga yjet e muzikës që ka ‘guxuar’ të veshë këpucët e veçanta në formën e gishtave të këmbës. Këngëtares se famshme, e cila shquhet për ndjekjen e modës e sidomos të asaj innovative, nuk i kanë shpëtuar pa u vënë re këpucët e Balenciaga ‘Toe Sock’.

Këto këpucë që janë të prodhuar nga Balenciaga të frymëzuara dhe në bashkëpunim me prodhuesin italian të këpucëve Vibram, ngjajnë me dorashkat e dimrit. Një prodhim ky krejt i veçantë pasi maja e këpucës është e ndarë në 5 gishta, çka mundëson një ecje më të rehatshme.

Ka qenë mikesha e këngëtares Melissa Forde ajo që ka publikuar një foto të përbashkët ku duket Rihanna me këpucët me 5 gishta, të cilat në këmbët e saj duken super stylish.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Publikohen imazhet në momentin kur policia mbërriti në festën e Rita Orës për ditëlindjen e 30-të

S.B.

Tayna frymëzohet nga festat e fundvitit, vishet me rroba si të ‘babadimrit’

S.B.

Luana Vjollca feston dy milionë ndjekës në Instagram me fotografi atraktive, do t’u japë mundësinë tre fansave që ta takojnë atë

S.B.

Dua Lipa magjeps me imazhet nga prapaskenat e “AMA 2020”

S.B.

Njihuni me djaloshin e pashëm nga Ballkani që po shkëlqen në diasporë

T E

Kida takohet me Loredanën pas ardhjes së saj në Prishtinë, komentohen për dukjen e njëjtë në imazhet e fundit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...