Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Rikonstruimi i rrugës shkakton kolona të gjata pritjeje

Shkup, 7 shtator, zhurnal.mk – Në mëngjesin e së hënës janë krijuar kolona të gjata automjetesh në aksin rrugorë Kumanovë-Shkup, përkatësisht në hyrje të kryeqytetit.

Kjo për shkak të rikonstruimit të Bulevardit “Aleksandar Makedonski”, në të cilën prej tri korsive, vetëm njëra është funksionale.

Postime të ngjashme

Do të zgjerohet hetimi për rastin“Dvojnik” me lëshimin e pasaportave të paligjshme

N E

Taseva për rastin Rashkovski: Përveç hetimit penal nevojitet edhe hetim financiar

N E

Zoran Zaev thirrje komunitetit maqedonas në Shqipëri të votojnë Edi Ramën

N E

Analizë – Covid19 / Masat e reja mund të rëndojnë edhe më shumë ekonominë dhe papunësinë në vend!

R Zh

Hristijan Mickovski: Kemi dështuar të ballafaqohemi me krimin dhe korrupsionin

N E

Hoxha: Deri më 15 qershor do të paguhen gjitha subvencionet për bujqit

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...