Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Rikthehet Amir Rrahmani, sot u stërvit me Napolin

Skuadra e Napolit sot ka zhvilluar seancën e radhës stërvitore.Klubi i Napolit po përgatitet për rinisjen e kampionatit, për ndeshjen e së shtunës me 3 prill ndaj Crotones, shkruan GazetaBlic Sport.

Mbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani ka stërvitur me klubin e Napolit në këtë seancë.

Rrahmani dhe Petagna zhvilluan të gjithë stëvitjen në grup.Demme bëri stërvitje të personalizuar, kurse Ospina ka bërë punë të personalizuar në terren dhe fitnes.

Postime të ngjashme

Super Liga paralajmëron UEFA-n: Nëse merr vendime ekstreme…

Z H

Gjykimi për “Lidhjen ndërkombëtare” vazhdon më 19 maj

Z H

Unai Emery flet për Xhakën: Ka vlerësim të madh për mesfushorin shqiptar

Z H

Busquets nuk ofron garanci

Z H

Conte ka një kusht për Interin

Z H

Ballkani s’ka vend për gabime, po e ndjek titullin dhe Evropën

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...