Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rikthehet Juvi me bombën “Dale”

Kengetarja simpatike dhe me forma bombastike Juvi kishte kohe qe i mungont ekranit muzikor. Pas kenges se fundit te publikuar dikur tre vjet me pare “Ta lo seen” ajo ia “la seen” projekteve per t’u rikthyer tani me nje super bombe me titull “Dale”. Kenga publikohet vetem pas dy ditesh dhe eshte punuar nga Alsked Rrenja. Klipi eshte realizuar ne ambjentet e servis “Mondial” i cili eshte edhe sponsori gjeneral i klipit te kengetares bombastike.

Me linja modeleje, me look fantastik dhe interpretim artistik me nivel Juvi vjen si kurre me pare. Ne coming soon-in e publikuar ne qender ka vajzat qe pelqejne makinat luks dhe Range Rover eshte makina mbretereshe e ketij klipi. Do na duhet te presim vetem pak kohe te shohim klipin e Juvit…!

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...