Rikthehet në politikë Hazbi Lika, i bashkangjitet Izet Mexhitit ?

nga Xh M

Tetovë, 23 prill – Hazbi Lika pas një heshtje të gjatë dhe largim nga politika duket se është rikthyer përsëri aktiv në këto zgjedhje por jo në krah të BDI-së.

Kjo po shihet pas publikimit të një foto në rrjetet sociale teksa ai është në shoqëri të Izet Mexhitit kryetar i LD-së.

Ia VLEN koordinimi me Hazbi Likën – Komandant Çelën.

Ishte dhe mbeti i palëkundur në shërbim të luftëtarëve, qytetarëve dhe popullit shqiptar, shkruan në foton e tyre të përbashkët.

TË REKOMANDUARA

Kush jemi ne

Zhurnal.mk është Agjenci e Lajmeve e pavarur, e themeluar në vitin 2009, që e mbulon Maqedoninë, Kosovën, Shqipërinë edhe lajmet nga bota.

Regjistrohu

Subscribe my Newsletter for new blog posts, tips & new photos. Let's stay updated!

@2009-2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More