Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rilo, pas suksesit në gjuhën gjermane, radha për hite ne shqip

Ai është një super talent me origjinë nga Kashica e Pejës, por jeton në Wiener Neustadt në Austri. Po flasim për 22 vjeçarin Rilind Berisha apo siç njihet në muzikë me emrin Rilo. Rilo ka 10 vjet që merret me muzikë, por më seriozisht ka 4 vite ku ka sjellë projekte me video edhe në platformën Spotify. Reperi pasi u bë i njohur me hitin në gjuhën gjermane “Cosa Nostra” ka ardhur me një tjetër projekt interesant, këtë herë në gjuhën shqipe me titull ” Nuk e di”, që ia vlen ta dëgjoni. Artisti që ka shumë të ardhme tashmë do të fokusohet në projekte muzikore në gjuhën shqipe e projekti i rradhës mendohet të publikohet pas një muaji. Deri atëherë klikoni në klipin dhe këngën më poshtë.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...