Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rina Balaj dhe Sin Boy shijojnë pushimet pranverore në Vlorë

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, dhe i dashuri i saj, reperi Sin Boy, janë duke shijuar së bashku disa ditë të mira pushimi.

Për këtë ata kanë zgjedhur bregdetin shqiptar për pushime, për të kaluar së bashku disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme.

Dyshja, të cilët janë mjaft të ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, kanë ndarë me ta disa prej momenteve të këndshme që po i shijojnë së bashku atje.

Ka qenë Rina, ajo e cila ka publikuar disa fotografi, ku fillimisht ka shfaqur një gjethe në formë zemre pranë shtratit ku pushonte i dashuri i saj, e më pas të njëjtën e ka fotografuar edhe në ambientet e jashtme.

Çifti të cilët aktualisht po shijojnë pushimet në Vlorë, kanë qenë shpesh të diskutuar në media për paraqitjet e tyre dhe projektet e përbashkëta.

Rina ndërkohë është duke vazhduar të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Bad Rosita”, që është pritur mirë nga fansat.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...