Rina Balaj merr vëmendje me të tjera poza në bikini

Reperja nga Istogu, Rina Balaj, gjatë këtyre ditëve është është duke shijuar pushimet, ndërsa nuk mungon as me poza atraktive në rrjete sociale.

 

Duke qenë se vetëm në Instagram numëron mbi 300 mijë njerëz, ajo para pak çastesh ka hedhur disa fotografi të reja me bikini.

Imazhet në fjalë e shfaqin 21 vjeçaren në top formë në një palë bikini ngjyrë portokalli.

Rina Balaj (Foto: Instagram)

Krijuesja e hitit “Gigi” edhe në këtë postim ka vënë në pah linjat trupore, pa përdorur filtra apo ‘photoshop’.

Në imazhet paraprake, ajo tregon se është e kënaqur me fizikun e saj dhe nuk e fsheh as celulitin e strijat.

https://www.instagram.com/p/CS9UsTTKAqD/?utm_source=ig_web_copy_link

Related posts

Dua Lipa plot elegancë dhe shkëlqim, duket mahnitëse në imazhet e reja në Instagram

D V

Xhensila Myrtezaj mahnitëse, shkëlqen në paraqitjen e radhës

D V

Familja Lipa po shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë të shoqëruar nga kryeministri Edi Rama

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com