Rina Balaj ndan imazhe atraktive me flokë portokalli të ndezura

Këngëtarja shqiptare është aktive në rrjete sociale.

 

Këngëtarja shqiptare e njohur Rina Balaj përveç talentin të saj të padiskutueshëm është mjaft e njohur edhe për linjat trupore që posedon.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

Rina së fundi ka postuar imazhet me bluzën ngjyrë e bardhë dhe me xhinse të shkurtra të cilat kanë model mjaft interesant.

Rina është mjaft e përfolur në media rozë për linjat trupore bombastike për të cilat kujdeset me palestër dhe ushqim të shëndetshëm.

Related posts

Jasmina dhe Ola rregullojnë marrëdhëniet? Vajzat shfaqen sërish bashkë!

D V

Hilary Duff ndan fotografi intime të lindjes në shtëpi

D V

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com