Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rina Balaj ndan një video provokuese në rrjete sociale, ndërsa njofton fansat për këngën e re “Bad Rosita”

Reperja e njohur nga Istogu, Rina Balaj, sot (e mërkurë) feston ditëlindjen e 22-të.

Derisa po shijon pushimet dhe po kremton ditëlindjen në Turqi, ajo ka njoftuar fansat për një projekt të ri muzikor.

Bukuroshja ka ndarë një video provokuese në rrjete sociale, përmes së cilës tregon se së shpejti publikohet “Bad Rosita”.

Ajo madje u ka kërkuar fansave që të bëhen 500 mijë komente, në mënyrë që të lansohet sa më shpejt.

“Bad Rosita, së shpejti. Gëzuar 22. 500 mijë komente për këtë këngë. Të shkojmë”, ka shkruar ajo.

Reagimet ishin të menjëhershme dhe duket se mezi po presin për prurjen e radhës të artistes së njohur.

Rina ndryshe prej disa ditësh është në Turqi së bashku me partnerin e saj, artistin Sin Boy.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...