Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rina Balaj nuk i ndal imazhet tërheqëse, shfaqet e veshur plot stil

Që është artistja më e pëlqyer kohëve të fundit, nuk vihet fare në dyshim.

Bëhet fjalë për Rina Balaj, e cila në mënyrë të vazhdueshme mban të azhurnuar fansat përmes postimeve.

Ajo në disa imazhe në Instagram, zgjodhi që të ngjallë reagime të ndjekësve, përmes pozave atraktive.

Rina njihet për stilin e veshjes, të cilin edhe kësaj radhe vendosi të shpalos rrobat të cilat ia perfeksiononin dukjen.

Duke qenë në muajin e festave, ajo zgjodhi që në përshkrim të shkruaj ‘dhjetor’, duke ia bashkangjitur një ’emoji’ me ngrica.

Theksojmë se “Zjarr” është kënga e saj e fundit, që u prit shumë mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Obligimet familjare e detyrojnë yllin Angelina Jolie ta lërë pas regjinë

S.B.

Bebe Rexha duket e mrekullueshme në kopertinën e “L’Officiel India”

S.B.

Rita Ora viziton lojtarët e ragbit në Sydney, përqafohet dhe bën fotografi me ta

S.B.

Rihanna bëhet “fqinj” me veten, blen shtëpi 10 milionë dollarëshe ngjitur me shtëpinë e saj aktuale

S.B.

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë pushime

S.B.

Princi Harry kthehet në ShBA pas varrimit të Princit Philip, mosmarrëveshjet familjare vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...