Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rina Balaj paralajmëron projektin e ri muzikor, pjesë e albumit të radhës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është mjaft e pëlqyer nga audienca e gjerë.

Ajo së fundmi ka sjell një sërë projekte muzikore, të cilat po komentohen për të mira nga admiruesit e muzikës së saj.

Së fundmi në një postim në rrjetin social Intagram, ajo ka bërë të ditur se ka përfunduar këngën e re.

“Sapo shkruajta një super këngë, është pjesë e albumit”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Tutje ajo kishte kërkuar edhe për ndihmë nga fansat e saj, për të titulluar albumin e radhës.

Ndërkohë, “Zjarr” mban titullin hiti saj i fundit, që ka grumbulluar miliona klikime në platformën digjitale YouTube.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...