Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rina Balaj prezanton nënën për herë të parë

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që numëron ndjekës të shumtë në rrjete sociale.

Fjala është për reperen Rina Balaj, e cila tashmë ndiqet nga mbi 272 mijë ndjekës me të cilat ndan imazhe e video të ndryshme.

Ndonëse njoftimet janë të shumta rreth projekteve të reja, bukuroshja ditën e djeshme (e enjte) ka vendosur ta prezantojë të ëmën.

Në disa imazhe që ka publikuar në InstaStory, artistja nga Istogu shfaqet përkrah nënës për herë të parë.

Ato duken në formë të mahnitshme, gjersa siç shihet kanë edhe një raport tejet të mirë së bashku.

Rina në anën tjetër po shijon suksesin e këngës së re “Bad Rosita”, të cilën e solli pak javë më parë.

Ky projekt për një kohë të shkurtër mblodhi mbi tre milionë klikime.

Postime të ngjashme

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Lea Muslija

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Lea Muslija

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Lea Muslija

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

Lea Muslija

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...