Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rina Balaj sjell pamje tërheqëse me fustanin e ngjitur pas trupit

Rina Balaj do të publikojë këngën e re me titull “Zjarr”.

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rina Balaj ka paralajmëruar se sot (e premte) në ora 21.00, do të sjell këngën e pritur me padurim nga fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Ndërsa ajo vendosi të publikojë një imazh mjaft tërheqës nga xhirimet e klipit tashmë të përfunduar.

Për këtë klip ajo ka vendosur të transformohet me flokë ngjyrë portokalli të ndezur dhe me pamje mjaft joshëse./Lajmi.net/

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...