Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rina Balaj thekson fizikun e formësuar teksa ushtron joga

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj, është kthyer fuqishëm me projektet muzikore.

Përkundër kësaj, edhe postimet e përditshmërisë nuk janë të rralla nga ana e saj.

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, Rina është parë duke ushtruar joga.

Përmes lëvizjeve që bëri, bukuroshes iu theksuan tiparet e bujshme trupore, të fituara nga stërvitjet.

Flokët i kishte të lakura mbrapa kokës, kurse më në fokus kishte vënë të pasmet e formësuara.

Kujtojmë se “Bad Rosita” është hiti saj i fundit, që u prit jashtëzakonisht mirë nga fansat e saj.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...