Rina Balaj vazhdon me imazhe atraktive në të brendshme

Këngëtarja shqiptare është aktive në rrjete sociale.

 

Këngëtarja shqiptare e njohur Rina Balaj është mjaft e njohur për linjat trupore që posedon.

Ajo qëndron mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore apo përditshmërinë.

Rina së fundi ka postuar imazhet me bluzën ngjyrë e bardhë dhe në pjesën e poshtme të brendshme të cilat i theksojnë asaj linjat e trupit mjaft shumë.

https://www.instagram.com/p/CRwLHkWr3LU/?utm_source=ig_web_copy_link

Rina mori poza joshëse për kamerën teksa flokët ngjyrë të ndezur vetëm sa komplimentonin edhe më shumë dukjen e saj.

Related posts

Britney Spears renditet si personi më me ndikim në botë

D V

Rihanna ‘mbretëreshë’ e stilit të veshjes, shëtitë rrugëve të Los Angeles me pallto nga Bottega Veneta që ka një vlerë afro 10 mijë dollarë

D V

Oriola Marashi e mrekullueshme në pozat me rroba banjo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More