Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rina Balaj vjen me imazhe tërheqëse, vë në pah fizikun e formësuar

Ajo është ndër artistet shqiptare që pëlqehet tej mase për projektet muzikore.

Fjala është për Rina Balaj, e cila për një kohë ka qenë duke shijuar pushimet në Turqi, së bashku me të dashurin e saj.

Pasi u kthye në Kosovë, si duket bukuroshja ka vendosur që ti përkushtohet palestër, për të mbajtur trupin në formë.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka ndarë një video derisa shihet duke u stërvitur.

E veshur me ngjyrë rozë, Rinës i janë theksuar të pasmet e formësuara, për të cilat komentohet nga ndjekësit.

Këngëtarja përndryshe ka paralajmëruar edhe projektin e ri muzikor, “Rosita” që do të lansohet së shpejti.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...