Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rina mahnit me pozat me të brendshme

Në ditët festive, Rina Balaj ka realizuar një set fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja, e cila është mjaft e ndjekur në Instagram, nuk heziton të publikojë fotografi që ngacmojnë imagjinatën.

Këto ditë, ajo ka pozuar me të brendshme, ndërsa fotografitë e postuara numërojnë dhjetëra mijëra pëlqime.

Njërën prej këtyre pozave, bukuroshja e kishte publikuar natën e ndërrimit të motmoteve duke i këshilluar ndjekësit e saj që të provonin gjëra të reja dhe të mos kishin frikë për ta bërë këtë.

Ndërsa Rina e ka sjellë edhe një tjetër imazh nga ky fotosesion duke vënë në plan të parë figurën e saj e trupore.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...