Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rina pranon komente të shumta pozitive pas publikimit të vetëm një pjese të këngës “Zjarr”

Rina Balaj së shpejti publikon këngën e re.

Ka kohë që Rina Balaj e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga “Zjarr” do të vijë e realizuar edhe me videoklip dhe fansat mezi po e presin publikimin.

Pak ditë më parë ajo e ka publikuar një video ku ndan me ndjekësit pak nga kënga e saj e re dhe reagimet ishin të shumta.

Rina ka pranuar komente pozitive në Instagram dhe kjo ndodhi vetëm me publikimin e asaj videoje të shkurtër.

Me këtë la të kuptohet se kënga “Zjarr” do të jetë një tjetër hit i Rinës./Lajmi.net/

Postime të ngjashme

“Love Again” nga Dua Lipa arrin 20 milionë shikime

Dafina Vidishiqi

Urimi i Kidës për Getinjon me rastin e ditëlindjes

Dafina Vidishiqi

Kendall Jenner ndan momente romantike me basketbollistin Devin Booker

Dafina Vidishiqi

E diela familjare e e Gold AG dhe bashkëshortes pranë djalit, Guerilit

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie viziton ish-bashkëshortin në apartamentin e tij

Dafina Vidishiqi

I paragjykojnë vajzën, Arbenita Ismajli iu reagon ashpër ndjekësve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...