Agjencia Zhurnal.mk

Rina vesh fustanin më të bukur, kaq të ‘zjarrtë’ nuk e keni parë asnjëherë

Rina Balaj është ndër reperet më të njohura në vendin tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Rina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet atraktive.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...