Rinia e Bashkimit Demokratik për Integrim dega në Saraj mobilizohet për fitoren e madhe të 17 Tetorit

Shkup, 13 tetor – Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Sarajit Blerim Bexheti ka falimenderuar rininë dhe forumin e gruas të BDI-së dega Saraj.

Falenderoj gjithë Forumin Rinorë dhe Forumin e Gruas pranë e Bashkimit Demokratik për Integrim dega në Saraj që çdo herë na kanë përkrahur dhe kanë qenë bartësit kryesorë në aktivitetet tona.

Kryetari i FR BDI-Saraj Jonuz Metushi informoj të pranishmit se aktivitetet tona nuk përfundojnë këtu dhe se projektet e mëdha veç se po f

illojnë me fitoren e madhe të BDI-së.
Gjithashtu shefi i shtabit Isni Jakupi falenderoj të gjith aktivin politik të rinj e të reja që në çdo event ishin pjesë aktive dhe plotsuan mozaikun e aktiviteteve tona.

Të rinj dhe të reja, ju jeni shtylla kryesore e proceseve të mëdha, që çdo herë neve si aktiv politik na bëni krenarë dhe ju siguroj që përkrahja ime nuk do të mungon si i pari i Sarajit.

Na prift e mbara dhe festofshim më 17 Tetorë me një fitore të thellë ✅💚3️⃣

Related posts

Lëvizja BESA: Kemi projekte konkrete për çdo komunë

D V

Afrim Gashi nga Kumanova: Beteja më patriotike për shqiptarët në Maqedoninë e Veriut është ndalimi i migrimit

D V

Afrim Gashi nga Saraji: Populli nuk mashtrohet më me gënjeshtra si “kryeministri shqiptar”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More