Riorganizimi i PS-së, Gjiknuri takim me drejtues të strukturave në Elbasan

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri zhvilloi sot një takim pune me administratorët e Njësive Administrative, kryetarët e PS-së, në Njësitë Administrative dhe të deleguarit e zonave në qarkun e Elbasanit.

 

Në cilësinë e drejtuesit politik të PS-së në qarkun e Elbasanit, Gjiknuri diskutoi mbi procesin e analizës dhe riorganizimit që ka nisur në çdo strukturë socialiste.

Ai ripërsëriti edhe njëherë angazhimin që duhet të ketë çdo strukturë socialiste, në mënyrë që sipas tij, “të jemi gati për fitoren e zgjedhjeve vendore të vitit 2023, dhe ato parlamentare në vitin 2025”.

Related posts

Zjarret në fshatrat e Vlorës jashtë kontrollit

N E

Shqipëria nën ndikimin e të nxehtit afrikan, ja si do jenë temperaturat në fundjavë

D V

Festa e Kurban Bajramit, Spahiu: Të bashkëpunojmë për një botë më të mirë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More