Agjencia Zhurnal.mk

Rita hap llogari në TikTok, tregon për skenat e saj me skeletin

Këngëtarja Rita Ora ka treguar me anë të një postimi në Instagram se ka hapur llogarinë e saj në rrjetin e ri social TikTok

TikTok është bërë njëri prej aplikacioneve më interesante në kohë të koronavirusit dhe tashmë atë e kanë hapur shumë yje botërore. (Ai është një aplikacion kinez i rrjeteve sociale me të cilin mund të krijoni video të shkurtra me këngët që pëlqeni).

Rita është njëra prej tyre dhe ajo i ka bërë thirrje fansave të saj në Instagram që t’ia bëjnë folloë në këtë rrjet social.

Por, Rita po ashtu sot ka treguar edhe për skenat që ajo i ka bërë me skelet në videoklipin e saj të fundit “How to be Lonely”.

“Jam argëtuar shumë në këtë pjesë të videos. Ideja ishte për të bërë me një skelet, por paraqitja e skeletit tregon se nuk kishte asgjë aty”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...