Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora bëhet nostalgjike për verën, publikon imazhe atraktive nga pushimet në Greqi

Zhurnal Ads

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, duke marrë parasysh që vetëm në Instagram numëron 16 milionë njerëz.

Në një kohë me shi në Londër, ylli shqiptar ka vendosur t’i sjell disa imazhe atraktive nga pushimet e saj të verës.

Ajo u përfol mjaft shumë për pushimet në Greqi, pasi ishte shoqëruar nga i dashuri i saj, regjisori Romain Gavras.

“Më ktheni sërish. Po bie shi në Londër dhe i gjeta këto. Kamera filmike prej pushimeve të mia të fundit. Greqi/Ibiza 2020”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/CGwnzD3Dbov/?utm_source=ig_web_copy_link

Rita ndërkohë javë më parë u aludua se është fejuar me Gavras, pasi u fotografua gjatë një shëtitje me unazë diamanti në gishtin e martesës.

Megjithatë, kjo akoma nuk është pohuar e as mohuar nga dyshja e famshme e arenës ndërkombëtare.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

“Njeriu im i preferuar”, Oriola Marashi dhe Eros Grezda të lumtur krah njëri-tjetrit

admin

Alida gati një super baladë me artistin e huaj Mo43

T E

Melinda Ademi tregon se kujt i është dedikuar kënga “Mëkatare”: Unë di të bëjë gjithçka, nuk do të ndalem për asnjë moment

S.B.

Njihuni me artistin e ri Orges, gati të pushtojë tregun muzikor

T E

Kida vë në pah dukjen e re me flokë të verdha, duket atraktive me ndryshimin e ri

S.B.

Adriano Celentano: Qe një vit jam mbyllur me gruan si pasojë e coronavirusit

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...