Rita Ora bën ndryshim në pamje, shfaqet me stil të veçantë të flokëve

Rita Ora është prej këngëtarëve më të suksesshme dhe më të përfolura shqiptare në botë.

 

Ylli i muzikës ka arritur që ndër vite të jetë në fokus të medieve botërore si për talentin në muzikë, ashtu edhe për stilin e saj unik dhe me shumë shije.

30-vjeçarja eksperimenton shpesh herë me stilin e veshjes, por edhe të flokëve, teksa kryesisht njihet si bionde.

Foto: Rita Ora/Instagram

Së fundi këngëtarja me prejardhje nga Kosova ka realizuar një fotoseison të ri, ndërsa ndryshimin e bëri pikërisht në stilin e flokëve, duke mos ikur nga rrënjët e saj prej bionde, por me një prerje të veçantë, ajo dukej më ndryshe se zakonisht.

“I dua këto flokë”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazheve që ndau me fansat në Instagram.

Foto: Rita Ora/Instagram

Në anën tjetër, ylli i hitit “Anywhere” ka qenë mjaft e angazhuar kohëve të fundit, pas përfundimit të “Voice Australia”, ku ishte pjesë e jurisë, këngëtarja po bën përgatitjet finale për koncertin e madh që do të mbajë në Kullën Eiffel, më 30 shtator. /Telegrafi/

Foto: Rita Ora/Instagram

Related posts

Pasi u bë bionde, Rina Balaj bën një tjetër ndryshim në dukje

D V

Big Brother VIP: Fifi e lënduar në dhomën e gjumit, qanë nga xhelozia për Granitin

D V

Luana ndan pamje nga linja e çantave dhe kapelave “Female Power”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More