Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora dhe Taika Waititi fotografohen për herë të parë si çift në Sydney

Për të së fundmi është aluduar për një lidhje dashurie me regjisorin, Taika Waititi.

Dhe Rita Ora është fotografuar sërish me fituesin e çmimit Oscar gjatë një shëtitje në Sydney, shkruan Daily Mail.

45-vjeçari shihej duke i mbajtur dorën bukuroshes bionde, teksa edhe puthjet mes dyshes nuk munguan.

Rita u shfaq e veshur me një fustan të zi, derisa për aksesorë zgjodhi një palë syze përmes së cilave nuk mund të vërehej qartë fytyra e saj.

Në anën tjetër, Taika u pa me një veshje shumë ngjyrëshe, derisa asnjëri prej tyre nuk kishte maskë mbrojtëse.

Çifti njëherësh u panë me kafe në duar, më pas u ndaluan në një lokal për të shijuar drekën.

Palët përndryshe edhe pse po shihen në momente intime së bashku, ende nuk kanë pranuar romancën.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...