Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora duket atraktive dhe në top formë në imazhet e reja me bikini

Ajo është zhvendosur që disa javë në Australi për shkak të angazhimeve të reja.

Fjala është për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Rita Ora, e cila momentalisht është duke qëndruar në Sidnei.

Kjo pas përzgjedhjes si gjyqtare në “The Voice of Australia”, gjersa po vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Derisa pak ditë më parë solli disa imazhe nga një studio muzikore, ku edhe po punon për këngën e re, biondja po shijon edhe ca rreze dielli.

Së fundmi, 30 vjeçarja ka publikuar disa fotografi në bikini teksa po argëtohet edhe mjaft shumë.

“Është bukur sot. Shumë falënderuese”, ka shkruar ajo.

Rita ndërkohë shfaqet në një palë bikini ngjyrë bezhë, ndërsa vjen e mrekullueshme pa makijazh.

Ora po shijon edhe suksesin e projektit të fundit të quajtur “Bang”, që ka arritur mbi 20 milionë dëgjime në Spotify.

Postime të ngjashme

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Lea Muslija

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Lea Muslija

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Lea Muslija

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

Lea Muslija

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...