Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora duket atraktive me një pulover rozë, ndërsa bën blerje me mikeshat e saj në dyqanet e Sydneyt

Rita Ora, Isla Fisher, Elsa Pataky dhe Tessa Thompson shijuan trajtimin VIP ndërsa dilnin për të bërë blerje në Sydney të mërkurën mbrëma.

Miqtë e listës A u panë duke u larguar nga departamenti i David Jones pas një zbavitjeje private për katër orë pazar, shkruan DailyMail.

Ylli i popit Rita, 30 vjeçe, kishte veshur një palë pantallona të gjata të bardha, një pulover rozë të thurur nga marka “Sandro Paris” me i cili kushton rreth 225 dollarë, të cilën e kishte kombinuar me një triko që kushton rreth 460 dollarë.

Këngëtarja shqiptaro-britanike kombinoi veshjen e saj me një palë këmbë të bardha, vathë prej ari dhe një çantë të vogël të bardhë.

Ajo i lidhi flokët e saj bionde të gjata në një stil ‘topuz’, ndërsa dukej tërheqëse me një makijazh të lehtë në fytyrë.

Këngëtarja shqiptaro-britanike kombinoi veshjen e saj me një palë këmbë të bardha, vathë prej ari dhe një çantë të vogël të bardhë.

Ajo i lidhi flokët e saj bionde të gjata në një stil ‘topuz’, ndërsa dukej tërheqëse me një makijazh të lehtë në fytyrë.

Aktorja e ‘Wedding Crashers’ kompletoi veshjen e saj me një xhaketë dhe këpucë të zeza, dhe gjithashtu mbante një çantë ‘Fendi’ në vlerë 7,100 dollarë.

Dyqani kryesor i Sydneyt i ‘David Jones’ u mbyll në 19:00 të mërkurën, por mbeti i hapur edhe dy orë shtesë për yjet e Hollywood-it për të përfunduar blerjet e tyre.

Postime të ngjashme

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Lea Muslija

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Lea Muslija

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Lea Muslija

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

Lea Muslija

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...