Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora duket e mrekullueshme në të bardha, teksa merr vëmendje me këpucët e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po e përmbyll vitin e ri 2020 si fytyra e preferuar shumë brendeve me renome ndërkombëtare.

Ajo ka nënshkruar tash e sa kohë marrëveshje bashkëpunimi me “Shoe Dazzle”, për promovimin e këpucëve të reja nga kjo markë.

Gjithashtu, Rita realizoi edhe një kampanjë të quajtur “Women Of The Future Fund”, për dhurimin e një granti prej 100 mijë dollarësh për një idenë më të mirë dhe kreative në industri nga një femër.

Rita ndërkohë po vazhdon t’i promovojë këpucët e reja nga “Shoe Dazzle”, dhe kështu bëri në fotografitë e fundit të ndara me ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja shqiptare dukej mjaft atraktive e veshur me një palë pantallona dhe një bluzë të bardhë, teksa në sy bienin këpucët e gjata me material pelushi.

“Urime të mëdha për fituesit e ‘Women Of The Future Fund’, dhe faleminderit ‘Shoe Dazzle’ që më dhatë mundësinë ta bëjmë këtë së bashku! Dita e fundit e punës deri më 2021 – Gëzuar Krishtlindjet të gjithëve”, shkroi 30-vjeçarja në Instagram.

Ky është postimi i parë i artistes pas fiaskos për dënimin e madh që mori për organizimin e festës së paligjshme në ditëlindjen e saj të 30-të muajin e kaluar.

Rita Ora përndryshe këto ditë ka vizituar Bullgarinë, ku edhe ka kryer xhirimet e klipit të saj më të ri, i cili do të publikohet në janar.

Postime të ngjashme

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

“Tina” dokumentari për jetën e këngëtares Tina Turner, lansohet në muajin mars

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...