Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora duket elegante me pallto të zezë, ndërsa fotografohet pranë Range Rover-it të saj

Ajo është përsëri në punë pasi kaloi mbylljen me miqtë e saj në fshatin anglez dhe më pas me fluturime të ndryshme drejt Evropës.

Dhe Rita Ora dukej sikur donte t’i rikthehej punës të mërkurën, ndërsa drejtohej në një studio regjistrimi në Londër, shkruan DailyMail.

Këngëtarja dukej elegante me pallton e saj të gjatë prej lëkure ndërsa futej në veturën e saj të tipit Range Rover.

Rita e kombinoi pallton e saj të zezë prej lëkure me xhinse të gjera të cilat tregonin çizmet e saj prej lëkure të gjarprit.

Ajo vuri një kapele bejsbolli në kokë dhe vuri në dukje makijazhin minimal, teksa flokët e saj bionde i la në mënyrë të lirshme.

Si dhe duke punuar për muzikë të re në studio, Rita po përgatitet për projektin e saj të radhës në aktrim.

Rita paraqitet në një kast britanik me të gjithë yjet në filmin e ri “Twist” që do të publikohet së shpejti, duke luajtur së bashku me dy herë fituesin e Çmimit të Akademisë, Sir Michael Caine, yllin e ‘Game of Thrones’, Lena Headey dhe aktorin Raff Law.

Rita luan rolin e ‘Dodge’ në adaptimin e ditëve moderne të librit të famshëm “Oliver Twist” të Charles Dickens.

Në departamentin e romancës, Rita aktualisht është në takim me regjisorin greko-francez Romain Gavras, 39 vjeç, me të cilin ajo u pa për herë të parë së bashku në muajin korrik.

“Është hera e parë që ajo është serioze me dikë në moshë sa ajo”, tha një burim për The Sun duke komentuar këtë lidhje.

Të dashurit e saj të mëparshëm përfshijnë emrat e njohur si: Calvin Harris, Andrew Garfield, Rob Kardashian, muzikantët Andrew Watt dhe Ricky Hil.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...