Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora duket mahnitëse, ndërsa ngacmon fansat me pozat e reja tërheqëse

Ajo ka qenë e zënë duke punuar në “The Voice Australia”.

Dhe Rita Ora dukej e pabesueshme ndërsa pozonte me një stil elegant, ku shfaqej duke shijuar një kohë joproduktive nga detyra e saj e mentores të enjten, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 30 vjeçare, mori vëmendjen ndërsa shfaqi fizikun e saj mahnitës e veshur me një fustan ngjyrë portokalli.

Rita dukej tërheqëse para kamerës, duke qëndruar e u ulur mbi një shkallë ndërsa pozonte me shumë stil.

Ajo e shoqëroi fustanin e saj të ndritshëm me disa taka të zeza elegante nga marka ‘Shoe Dazzle’, teksa kishte vënë disa unaza dhe rrathë për të kompletuar pamjen e saj.

Bukuroshja i la flokët e saj bjonde të lirshme dhe u mbështjell butësisht në pjesën e përparme për të vendosur fytyrën e saj, teksa kishte vënë pak rimel dhe një buzëkuq.

Rita gjithashtu më pas pozoi e veshur me një kostum të zi, me prerje të shumta, që shfaqte në veçanti barkun e saj të tonifikuar.

Ylli me prejardhje shqiptare kishte veshur një palë taka me një zinxhir të artë rreth kyçit të këmbës.

E ulur poshtë për një fotografi tjetër, Rita mbante dorën e saj në fytyrë, ndërsa dukej mjaft tërheqëse dhe provokuese.

Rita aktualisht është në Australi për punë dhe besohet se po qëndron në një rezidencë me pesë dhoma gjumi në periferi të Mosman gjatë qëndrimit të saj në kontinentin australian.

Ajo po paguan rreth 30,000 dollarë në javë për të qëndruar në shtëpinë trekatëshe në breg të detit – e njohur për të famshmit që e vizitojnë atë nga përtej detit.

Prona krenohet me pamje panoramike të portit, dritare prej qelqi nga dyshemeja në tavan, një lëndinë bregdetare dhe një pishinë private.

Rezidenca ekskluzive është një nga 21 shtëpitë përgjatë bregdetit midis Balmoral dhe Chinamans Beach.

Muzikantja udhëtoi në Down Under me motrën e saj, Elenën, e cila gjithashtu shërben si menaxhere e saj, dhe ka mbajtur të azhurnuar fansat për kohën e saj larg Mbretërisë së Bashkuar.

Të mërkurën, Rita u tha fansave se ishte ‘aq mirënjohëse’ pasi shfaqi figurën e saj trupore për t’u patur zili me bikini të arta, ndërsa ndodhej në plazh.

Rita po bën debutimin e saj si gjykatëse për serinë e ardhshme të “The Voice Australia”.

Interpretuesja e hitit “Body On Me” më parë ishte një trajnere në versionin britanik të “The Voice” në vitin 2015, ndërsa gjithashtu mori përsipër rolet e gjykimit edhe në spektaklet “X Factor” dhe “The Masked Singer”.

Postime të ngjashme

Renee bën bashkë Norën e Robertin

Dafina Vidishiqi

Adrola thotë se shoqëria jonë nuk di ta menaxhojë lirinë e demokracinë: Çohu Enver, na bëj derman

Dafina Vidishiqi

Khloe thekson çdo pjesë të trupit në veshjen e ngushtë teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”

Dafina Vidishiqi

Roza Lati tregon ankthin e përjetuar: Sytë nga deti mos na gllabëronte

Dafina Vidishiqi

Erika Jayne ndahet nga Tom Girardi pas 20 vitesh martesë

Dafina Vidishiqi

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...